Technické vybavení
Zajistíme dataprojektory, plátno, ozvučení, bezdrátové mikrofony, flipcharty, pronájem PC, videokonference, velkoplošné obrazovky…
Tlumočnický servis
Nabízíme využití našich tlumočníků v hlavních světových jazycích, tlumočnické kabiny, využití audiotechniky, možnost komorního překladu (např. uvítací zdravice).
Grafický design, tisk a propagace
Navrhneme pro Vás reprezentativní grafický návrh pozvánky, programu, tisk publikačních materiálů, příprava dat na CD, DVD nebo USB disk. Připravíme reklamní promo předměty vztahující se k tématu akce nebo k zaměření společnosti.
Catering
Připravíme exkluzivní rauty, bankety, ale i malé občerstvení s obsluhou profesionálního týmu zcela k Vaší spokojenosti…
Doprovodný program, slavnostní zahájení
Umělecká vystoupení, filharmonie, hostesky, modelky, ohňostroje, barmanská fire show, květinové aranžmá a další možnosti dají Vaší akci tvář jedinečnosti!
Pronájem herních automatů a dřevěných her
Lidský fotbálek, elektronické šipky, jukebox, karaoke, el. boxer, pinball/flipper, dřevěné mikádo (80 cm dlouhé) – vhodná hra pro 2 a více hráčů v interiéru i exteriéru, švédská hra KUBB – hra na trávu, hřiště…

Prostory

Kontaktujte nás, rádi Vám doporučíme místo konání, které souvisí s charakterem a tématem plánované události.

Detailně známe námi nabízené prostory, proto dokážeme vybrat ideální místo jak z hlediska kapacity a vybavenosti tak z hlediska estetického.

 

Partneři ISW

partner ISW
partner ISW
partner ISW
partner ISW
partner ISW
partner ISW