Cílem budování týmu je skupinu lidí podpořit – fungovat jako kolektiv efektivněji a produktivněji, aniž by jim chyběla dobrá nálada, legrace a celkově pozitivní atmosféra.

Díky uspořádání této akce mohou účastníci otestovat svoje zkušenosti interaktivní hrou v praxi. Struktura programu a jeho náročnost je vždy upravena podle potřeb a přání klienta i dané lokalitě (exteriér/interiér).

Naše týmové hry a řešení různých úloh zaměřujeme na

  • týmová komunikace,
  • synchronizace a spolupráce členů týmu,
  • posílení vzájemné důvěry,
  • A HLAVNĚ NA DOBROU NÁLADU A ZÁBAVU!!

POTÁPĚNÍ

Pod vodou uvidíte úplně jiný svět, prožijete nevšední zážitek, který si budete pamatovat celý život. Pojďte do toho s námi, rozšíříme obzory i vám! Ponory v otevřené vodě i bazénu – kurzy a certifikát realizované od zkušených instruktorů.

PAINTBALL

Jedná se o bezkontaktní adrenalinový sport, týmová hra, kde je důležitá spolupráce jednotlivých hráčů, stanovená strategie a taktika.

DRAČÍ LODĚ

Naučíme vás spolupracovat zábavnou sportovní formou a uděláme z vašeho kolektivu jeden tým. Díky sehrané posádce se skoro patnáctimetrová dvoutunová loď dokáže řítit po vodní ploše jako bájné lodě Vikingů.

PEVNOST BOYARD

Překonáváním různých překážek, řešením hlavolamů, hádanek, fyzickou obratností a zdatností získá tým „cool“ poklad pro sebe nebo pro jiné (možnost charitativní činnosti).

HRA O TRŮNY

Hra týmů - společného zápolení, lstivé strategie, taktiky a obratnosti.

DRIFTOVÁNÍ – DRIFT CARS

Jde především o to, projet stanovený úsek co nejrychleji, kdy drift slouží k blokování soupeře. Uskutečníme pro Vás neobvyklý závod s různým typem beer cars, drift bike, motokár aj.

OBRANA A SEBEVZDĚLÁNÍ V OBLASTI BEZPEČNOSTI

Neobvyklá týmová hra, kde se nejen pobavíte, ale interaktivní formou naučíte, jak se chovat v oblasti bezpečnosti a přípravy na mimořádné události a krizové situace.

ORIGINÁLNÍ TEAMBUILDING S JINÝMI NÁMĚTY - PRO VAŠE PŘÁNÍ JSME VÁM K DISPOZICI :-)

Partneři ISW

partner ISW
partner ISW
partner ISW
partner ISW
partner ISW
partner ISW